shërbimet e pastrimit

shërbimet e pastrimit

 cleaning services - Cleaning services
Property Management Bulgaria Ltd. has a highly qualified team of hygienists, të cilët mund të bëjnë pastrimin e pronës tuaj, si dhe larjen e peshqir dhe liri. Ne jemi të angazhuar për shërbimin e klientit dhe të kujdesit. Ekipi ynë pastrimi do të merret me të gjitha nevojat tuaja, me shërbime, duke përfshirë por jo kufizuar në pastrimin gjobë detajuar, larje dritare, pluhurave, fshirje e pluhurit, heqjen e mbeturinave dhe të shërbimit tonë lavanderi.

circle2 - Cleaning services banjë & Kuzhina Pastrimi fshirje poshtë dhe dezinfektimin e të gjitha countertops, mbytet, fshij poshtë pajisje, ashpër e vaskë dhe dushe, WC dhe dyshemetë

circle2 - Cleaning services  Dinning and Living rooms Cleaning – pluhurave, rregullim, gjithëpërfshirës, dhe fshirje e pluhurit

circle2 - Cleaning services  Bedroom Cleaning vacuuming, duke e bërë shtretër, gëlltit poshtë pasqyra, duke artikuj larg dhe fshirje e pluhurit.

circle2 - Cleaning services  Cleaning of furniture and carpets with high quality technology

circle2 - Cleaning services  Cleaning of windows

circle2 - Cleaning services  Cleaning out Garage & papafingo, zhvesh, ose Bodrumet

circle2 - Cleaning services  Move-in or Move-out cleaning

circle2 - Cleaning services  Cleaning and washing of towels and linen whatever your laundry needs we have a service to suit you. Nëse e saj një pranverë pastrimin për duvet tuaj, javë juaj e tërë larje ose vetëm hekurosje tuaj, kur e saj të gjithë u mblodhën shumë, lavanderi para dhe pas të ftuarit tuaj me qira vizita, ne do të mbledhë atë nga shtëpia juaj dhe të kthehet atë të freskët dhe të gatshëm për të shkuar.

circle2 - Cleaning services  Dry cleaning including all clothes & veshje, batanije, duvets, pillows, perde, mbulon etj.

circle2 - Cleaning services  We are available on call or we can set up a regular schedule to suit your needs.

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Telefononi tani